Görüntülü Sohbet

Görüntülü Sohbet Edin! Kızlarla anlık olarak kamera da sohbet edebilirsiniz.

Livu Nedir?

Livu nedir? Görüntülü sohbet uygulamasıdır ve coins olarak adlandırılan bir para birimi kullanılmaktadır. Odalara girdiğiniz de satın aldığınız coinsler düşer ve coinsleriniz bitene kadar özel sohbetler edebilirsiniz. 

Livu ücretsiz indirebilirsiniz ancak ücretsiz olarak sohbet edemezsiniz yayıncılarla sohbet edebilmeniz için ücreti ile satılan coinsler satın almanız gerekmektedir. Güvenilir mi diye soracak olursanız eğer yeterli bir canlı destek sistemi olmaması nedeni ile tam olarak güvenilir diyemeyiz. Dikkat etmeniz gereken unsurlardan biri de şov var diyerek sizden hediye talep eden yayıncılar sohbeti yarı da bırakabilir ve odadan çıkabilir bunun için bağlanıp iade alabileceğiniz bir canlı destekleri mevcut değildir dolandırılmanız ile kalırsınız bu sebeple dikkat etmeniz gerekmektedir. 

Livu indirmek için telefonunuzun market uygulamasını kullanabilirsiniz livu yazdığınızda çıkan uygulamalarda livu görebilir ve indirebilirsiniz bahsettiğimiz gibi indirmek ücretsizdir ancak kullanım için ücret talep edilmektedir. Buna dikkat etmenizi öneririz. 

Livu coins

Livu Benzeri Uygulamalar

Livuya benzer bir çok görüntülü sohbet uygulamaları mevcuttur bugün sizlere benzer bu uygulamalar arasında sitemiz tarafından denenen ve onaylanan uygulamadan bahsetmek istiyoruz. Önereceğimiz bu uygulama en temel özelliği için tamamen güvenli ve gizli olmasıdır. Önereceğimiz benzer uygulama web sürümü de mevcuttur bu sebeple dilerseniz uygulama üzerinden dilerseniz bilgisayar, televizyon gibi cihazlarla da bağlanabilirsiniz.

Sarmaş Dolaş uygulaması güvenli ve gizli olduğundan bahsetmiştik biraz daha detaylara ineceğiz ve neden güvenli olduğundan bahsedeceğiz. Uygulamanın 7/24 aktif canlı desteği bulunmaktadır ve site içerisinde sorun yaşadığınızda çok hızlı bir canlı destek sistemi mevcuttur bu sebeple anında sizinle iletişime geçerek sorununuza yardımcı olacaktır şayet bu kısım için abarttığımızı düşünüyorsanız eğer www.sarmasdolas.tv sitesine girip canlı destek butona basınız ve size kaç saniye de geri dönüş yaptıklarına kendiniz şahit olabilirsiniz ayrıca üye olmanız zorunlu değil canlı desteğe bağlanmak için soru yada fikir almak için üye olmadan da bağlanabilirsiniz.

Daha önce bahsettiğimiz livu da yaşayacağınız sorunlardan biri olan dolandırıcılık bu uygulama için geçerli değil nedeni ise olası bir anlaşma da yada hediye gönderiminde yayıncı hediyeyi alıp hediye talep ettiği şov yada başka bir şeyi yapmaz ise canlı desteğe bağlanıp durumu bildirdiğinizde size iade yapmaktadır diğer bir çok uygulamadan iyi olmasının nedenlerden biri de bu diyebilirim.

Sarmaş Dolaş Süre Fiyatları

Sarmaş Dolaş Türkiye alt yapılı bir sohbet sistemi olduğundan livu ve buna benzer yabancı alt yapılı uygulama da dolar üzerinden hesaplandığından dolayı süre fiyatları aşırı pahalı 2 uygulama arasında neredeyse %200lük bir fiyat farklı var diyebiliriz. Bu sebeple sarmaş dolaş livu nazaran daha iyi süre fiyatına sahiptir. 

İOS sürümü henüz yayınlanmadı ancak telefon uyumlu web sitesi sayesinde tarayıcınız üzerinden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Livu'da Nasıl Para Kazanılır?

Livu da yayıncılık yaparak para kazanabilirsiniz. Özellikle kadınlar için geçerli olan bu yapı ile sohbet ederek para kazanabilirsiniz. Livu ajansları adı altında bir grup insan yayıncılık yapma kabiliyeti olan kadınları bularak sisteme kayıt eder ve çalıştığınız süre boyuncu sizinle sohbet eden insanlardan para kazanabilirsiniz. Livu da para kazanmak için yapmanız gereken işlemlerden biri de ajanslara dahil olmaktadır.

Livu Yayıncı Olmak Güvenilir mi?

Livu yabancı kaynaklı bir uygulama olduğundan tek yetkili olarak görebileceğiniz kişiler ajanslardır ajanslar da yönetim dahilinde bir ekibe bağlı değildir olası bir sorunda yada paranızda oluşacak bir sorunda doğrudan görüşeceğiniz bir yetkili bulamazsınız ayrıca livu ifşa adı altında bir çok yayıncının görüntüleri internete sızdırıldığını bildirmek gerekir peki güvenli olarak yayıncılık yapabileceğiniz yer neresi derseniz üst kısımda normal üyelere önerdiğimiz sarmaş dolaşın yayıncı kısmı da mevcuttur ve güvenilir olması tercih sebebi olabilir ajanslar haricinden doğrudan yönetime kayıtta olabilirsiniz olası bir sorunda doğrudan yönetim ile iletişime geçebileceğiniz whatsapp – canlı destek ve mail sistemleri mevcuttur ödemeleriniz her hafta sorunsuz yatmaktadır. 

Ne kadar kazanırım? bir çok kadın arkadaşımız için merak konusu olmuştur sarmaş dolaş için haftalık kazanabileceğiniz ortalama rakamlar 8000 TL – 30000 TL arası çalışma azminize göre değişebilmektedir bu tamamen yayıncı bağlıdır. 

Modellerin güvenliğine önem veren burası ayrıca DMCA korusuma mevcuttur ve görüntüleriniz herhangi bir internet sitesine sızması halinde DMCA lisansı devreye girer ve telif hakları sebebi ile doğrudan kaldırır. Ayrıca yüz açma zorunluluğunuz olmadığından dolayı rahatlıkla yayın yapabilirsiniz.

livu da yayıncı olma

Bilgisayardan Kullanabilir Miyim?

Livu mobil uygulama olması nedeni ile bilgisayardan kullanılması mümkün değildir. Ancak bunun için bilgisayarınız çeşitli android çalıştırıcı motorlar indirmeniz halinde kullanabilirsiniz ancak bu süreci bilgisayarınızın güvenliği ve sağlığı nedeni ile pek önermediğimizi söylemek isteriz. Telefondan değil de bilgisayardan kullanmak istiyorsanız eğer Sarmaş Dolaş uygulamasını önerebilirsiniz dilerseniz telefondan dilerseniz bilgisayar, tablet ve televizyon hatta oyun konsollarından bile bağlanabilirsiniz tarayıcı tabanlı sistemleri mevcut olduğundan www.sarmasdolas.tv adresine girdiğinizde tüm yayıncılara ulaşabilir ve istediğiniz kişiyle özel sohbete bağlanabilirsiniz. 

Livu Coins Hilesi

Livu için coins hilesi adı altında internette bir çok yöntem bahsedilir ve özellikle hileli apk diye dağıtılan apk uygulamaları mevcuttur bunlara kesinlikle inanmayınız tamamen virüslü olan bu apklar telefonunuza erişim sağlar ve bilgilerinize erişebilir telefonunuzda bulunan tüm sistemlere erişebildikleri gibi bankacılık sistemlerinize de erişebilirler bu sebeple sakın indirme yapmayınız bilmediğiniz linklere girmeyiniz coins hilesi diye bir şey yoktur bazı siteler daha uygun satış verebilmektedir bunlardan alan kullanıcılar mevcut ancak güvenli mi diye soracak olursanız kesin bir şey söyleyemeyiz. Her zaman uygulama içinden satın almanız daha güvenli olacaktır. 

Livu İfşa

Livu ifşa nedir? Livu ifşa adından anlayacağı üzerine ifşa görüntüleridir yayıncıların özel görüntülerini ifşa edildiği internete sızdırıldığı bir yapıdır bu tamamen suç olmasına rağmen maalesef yeterli sistemi olmadığından dolayı önüne geçememektedir bir çok yayıncının videoları görüntüleri internete sızdırılabiliyor özellikle twitter gibi +18 içeriklere izin veren sosyal medya platformunda görüntüler gezmektedir. Yayıncı olarak bu tarz ifşalardan kaçınmak için alt yapısı sağlam görüntüler için DMCA lisansı kullanabilen sistemlere kayıt olmanız daha sağlıklı olacaktır.